Tak trochu psychopati - Úvod

2. dubna 2010 v 16:10 | Sallynka |  → Tak trochu psychopati
Takže..na uvod.. lidi v tomto příběhu..
opravdu žijí kolem mě.. ^_^
.. Tudííž budu používat jejich jména.. :))
Příběh je ale smyšlený.. ;)

s-sallynka.blog.cz
.. Klik na celý článek.. ^_^Úvod :

"Ahoj já jsem Sally.. teda Niky" odkašle si.. "Dobře.. jmenuju se Niky, celým jménem Nikola Ambrožová - pane bože - ale říkají mi Sally. Je mi 14 let - skoro - no a bydlím v Teplicích - skoro - no a taky jsem tak trochu blázen - sko... no tak dost !!! - Moje dost dobrá kámoška se jmenuje Lucka, celým jménem Lucka Mašková ale říkáme jí Lumi. Je jí 14 let - skoro - bydlí tam kde já s rozdílem že na opačný straně vesnice. No a aby toho nebylo málo tak dodám že je taky tak trochu blázen.
No.. v našem životě hraje hlavní roli i několik kluků, takže vám je představím.
V první řadě je to Lumi kluk Marek a jeho kámoš David. Marek má přezdívku Mark a David má přezdívku Dejv. Dále to jsou dva Lumi bráchové, Péťa a Aleš. Kluk kterého jsme potkali když měl brigádu u zmrzliny, jeho jméno je David. Dva kluci kteří jsou vážně paka, Míra a Jirka. Míra má přezdívku Laguna a Jirka má přezdívku Kofola díky jeho příjmení Kolafa. Jasně že tu nesmí chybět ani Laguny brácha Honzin. A spoustu dalších kluků tady z vesnice jako je třeba Hábl, Smajl a nevim kdo ještě, je jich tu fakt požehnaně.
Další kdo tu nesmí chybět je Dominik s přezdívkou Ernesto, kterého známe já a Lumi jen přez naší oblíbenou hru Metin 2. Dále je tu z metinu také Solsiat a Rambo.
Noo to bylo takové krátké představení na uvod, snad nebylo moc krátky -
cože? krátký? - a teď už se jde vážně ale vážně - ehm opravdu? - psát. A řekněte někdo tomu hlasu ať mě neotravuje! - haha štve jí to - Ještě že jsem sakra kliďas...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.