Sallynka se nad vším zamyslela..

17. května 2010 v 21:21 | Sallynka
... a dopadlo to .. taktooo..
..to byl zas jednou večer.. -.-""

Raději to dám pod perex..
tudíž.. klik CČ.. ↓↓↓Minulost a budoucnost

Pod lampičkou sedím
a tiše sním
jaký by to asi bylo...
jak by se to asi vyvíjelo..
kdybych nebyla hloupá
a kdyby nebylo těžké se otočit
čelem k minulosti
bez slz v očích...
Jaké by to bylo
překročit tíhu minulosti...
zakopat kosti..
a vrátit se na začátek..?

Proč ale slzy v očích mám
pokaždé když se otočím?
Proč pokaždé vidím, světle modrý záblesk
a proč už zas stojím opřená o zeď
s hlavou sklopenou a promočenými tvářemi?
Proč vidím ten smích a tolik mě bolí?
Proč stále vidím tátovi první slzy?

A jdu dál...
hlouběji do minulosti..
Proč to zas vidím jako včera
když jsem seděla nad tím velkým chladným tělem,
ze kterého vyprchával život?
Krásné hnědé oči... koňské oči..
ten krásný pocit létání... pokaždé když skočil...

A proč teď vidím mámi slzy a tátovo ustaraný pohled?
Proč slyším ty slova .. "Pojď se rozloučit" .. ?
Jdu.. a teď už sedím, a v mé náruči...
malý zrzavý klubíčko neštěstí.. které se klepe..
a očima oznamuje.. že už je čas..
Opouštím jí... a ona též..
A proč stále slyším ten smích?
Proč se mi vybavují dvě společné dovolené
a spokojený pohled? A proč odcházejí ti...
kteří si to zaslouží nejmíň..?
Kéž by neexistovali smrtelné nemoci...

A proč vidím své uplně první slzy
které měly laskavý důvod..?
Proč se život mění jen tím,
že člověk nežije na jednom místě..?

Proč mě teď po tom všem bolí i smích?
A proč se mě snaží pochopit jen jeden člověk? (pozn.: Limi)
A proč nejsem více s rodinou..?
Jistě.. bojím se.. sebe.. bojím se sama sebe..
mích nálad...neumím o tom mluvit a ani nechci..
Proč si myslím, že když to někdo bude číst..,
že mi doporučí psychyatry?
Asi proto že já bych je sobě doporučila také?
Asi proto že se nedokážu srovnat s tím..
co se stalo ale nedávám to znát..?
Držím to v sobě...
a nedokážu zapomenout....

s-sallynka.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Limi -SB- Limi -SB- | Web | 17. května 2010 v 21:31 | Reagovat

Wau ...Hele..já mám husí kůži O.O ..To jee ...nevím..já se do toho úplně vžila. Asi až teď vidim,co jsi si prožila...a to co se stalo mě,mi přijde jako totální maličkost. Psychouše?Ne..já nevím,někdy je třeba dobrý vypovídat se někomu,koho neznáš,někomu,kdo ti sice bude chtít pomoct,bude mít školu a nevim co,ale i tak...přece jen...když to řekneš člověku,který ví,čím sis prošla a byl s tebou...ten by to chápal daleko snadnějš a i tobě by se ulevilo..Ale vim.. mě se to teď píše.Sama bych na to neměla odvahu,když nemám odvahu ani na to,řect mamce,jak moc ji mám ráda a jak moc si jí vážim.To jsem srab..Takže to,že to dusíš v sobě chápu a znám..A mrzí mě..řekla bych,že dnešní doba..ta generace se hodně uzavírá do sebe..To mě vedě k zamyšlení - to bude asi dlouhej komentář.Jo..mohla bych to napsat na ICQ (nakonec...má tu otevřenou konverzaci s tebou..)..bylo by to víc osobní..Ale ať si lidi všimnou (jestli teda budou schopni přečíst si pár vět..)že je to pravda.A každej jedinec tím trpí :( ..A nejvíc mě mrzí,že ať se člověk snaží,jak chce,stejně s tím nic nenadělá.A třeba bych za tebou měla přijet..říct,že mě můžeš věřit a vypovídat se ..ale jak už jsem psala ..jsem srab ..já o tom dokážu jedině psát.Promiň :(

2 Sally Sally | Web | 17. května 2010 v 21:40 | Reagovat

Uh.. ty jsi nejspíš jedinej člověk co by se do toho co jsem tam napsala dokázal vžít.. jak už je tam i napsáno.. jsi jedinej člověk co se mě snaží pochopit.. a člověk kterej mě nevraždí za moje pitomý nálady.. ty co jsis prožila taky není pro tebe lehký a určitě to není maličkost.. Je fakt že psychouš by mi asi moc nepomohl.. mě de alespon o ty antidepresiva i když by to znamenalo vždy se na chvíli zbavit po těch práškách citu .. ale asi by se mi dá se říct ulevilo.. na chvilinku.. ani já nejsem schopná pomalu nic říct do očí.. řeknu do očí jen to co lidem dokáže ublížit.. ale nikdy nikomu nedokážu říct co mě trápý.. nebo co bych chtěla.... ty vííš že i ty mě můžeš věřit.. a možná že i někdy obě najdem tu odvahu si sednout a pořádně se navzájem samy sobě vypovídat.. nemáš se za co omlouvat...

3 Limi -SB- Limi -SB- | Web | 17. května 2010 v 21:50 | Reagovat

Snad od toho tu jsem ne ?:) ..Řekla bych,že do toho se dokáže vžít a udělat si hrubý náčrtek toho,co sis prožila a prožíváš dokáže jen ten,kdo zažil něco podobnýho.Ač ti kdokoliv může říct "já vím ,jak ti je" nemusí to vědět.To je tak otřepaná útěcha,že dneska se jí snad ani nedá věřit a přesto někdy pomůže. (Proč se nad tim zamejšlim..tu slohovku jste už psali,že? :() .. Proč bych tě vraždila.Sama mám někdy nálady na zabití..i když,snad už jsem se ve svém sebeovládání trochu zlepšila. Dobře..maličkost to neni,ale tohle je budoucnost..
Antidepresiva.Já nevím.Asi je dobrý,když ti něco pomůže...ale jen na chvíli.Pak to na tebe,at chceš ,nebo ne zase dopadne a polikat prášky do nekonečna se asi nedá.Jednou se každý bude muset otočit svému osudu čelem..a ten kdo ne,nejspíš skočí z paneláku.
Pak jsme na tom stejně.Jop..nevím,proč to tak je..že slova,která ublížej jdou z pusy líp,než ty,co druhýho potěší :/ ..Je to špatně ..
Možná jo..čas dělá svý.A myslim,že jestli naše přátelství bude život dál skoušet a my vydžíme,pak k tomu určitě dojde.Snad dlouholetému přátelství a pravý lásce ještě neodzvonilo.

4 Sally Sally | Web | 17. května 2010 v 22:04 | Reagovat

Jojo.. někdy slova potěší i když víme že třeba vůbec nejsou pravdivá.. ale už jen ta představa že by pravdivá byli je prostě pěkná.. (ne-e slohovku jsme nepsali viz vzkaz na icq..) ... Myslim že každej má někdy nálady na zabití...
.. tebe to co máš za problémy zdeptá do budoucnosti fyzicky.. mě psychycky.. vychází to nastejno...
.. Nooo myslim že s mím štěstím bych se za chvíli proboha předávkovala..
.. Jistě.. pokud nám jdou z pusy líp slova co spíš ubližujou.. musíme k tomu mít nákej důvod.. jestli jsme prostě už natolik vynervovaný z okolního světa.. a sráží nás to.. je jasný že spíš budem na ostatní mluvit pesimisticky než optimisticky..
.. naše přátelství si toho zažilo už docela dost.. a jestli ještě zažije.. a ta hradba se nezlomí.. (což doufám že ne..) budu tak dost štastná.. láska se může jít zahrabat pokud proti ní vytasíš přátelství..

5 Limi -SB- Limi -SB- | Web | 17. května 2010 v 22:12 | Reagovat

Tak tak ..
Neřekla bych,že jen fyzicky..jsem stdylivá a bojim se ..takže až to budu muset tomu někomu říct,budu v pr...a to s tim dítětem ..počkej...mám dojem že to přijde.Ale víš co,my si pomůžem ;)
Ne ..to ne
Je fakt,že dnešní svět a okolnosti jsou jiný..a lidi se měněj..jsou na sebe zlejší.
Snad vydrží. Láska a přátelství..mám názor,že tyhle dva pojmy maj hodně společnýho..a řekla bych,že boj by byl dost vyrovnaný..i když je fakt,že přátelství je v mnoha ohledech víc.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.